facebook

Початкова школа та садочки працюватимуть очно у будь-якій зоні, – МОН

Початкова школа та садочки працюватимуть очно у будь-якій зоні, – МОН

Уряд оновив постанову про карантинні обмеження та дозволив офлайн-навчання для категорії деяких дітей. Так, у червоній зоні навчатися очно можуть учнів 1 – 4 класів, вихованці садочків та спеціальних закладів освіти.

Джерело:24 канал

Міністр освіти Сергій Шкарлет наголосив, що вихованці дитсадків, учні початкової школи та спеціальних закладів освіти потребують безпосереднього контакту з педагогами. А тривала дистанційка для них може призвести до непоновлюваних втрат у навчанні.

Тому за ініціативою МОН уряд схвалив зміни до постанови про карантинні правила. Тож, умова щодо наявності 80% вакцинованого персоналу не поширюватиметься на такі заклади освіти:

  • початкові школи (1 – 4 класи),
  • садочки,
  • спеціальні заклади загальної середньої освіти.

Вони продовжуватимуть працювати в очному форматі з дотриманням протиепідемічних норм. Такий “виняток” діятиме під час жовтого та червоного рівнів епіднебезпеки,– заявив Шкарлет.

Водночас міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко наголосив, що маленькі діти мають бути максимально залучені в освітній процес.

“Ми пом’якшуємо вимоги до карантинних обмежень та дозволяємо дитячим садочкам та початковій школі працювати незалежно від рівня епіднебепеки”, – запевнив він.

При цьому Ляшко закликав педагогів вакцинуватись від COVID-19. Адже якщо в закладі розпочнеться спалах, то його закриють.

Чтайте також:  Чи потрібно вчителям проходити медогляд під час воєнного стану?

До слова, Міністерство охорони здоров’я заявило, що обов’язкова вакцинація є законною і не суперечить правам людини. Уряд підтримав постанову МОЗ, тому тепер кожен педагог повинен вакцинуватися проти COVID-19.

Джерело.


Повернутись вверх