facebook

Безкоштовне навчання в Польщі: нові можливості

Польсько-українська освітня програма «ОсвітаПоль» вже інформувала про зміни у польській системі освіти, які стосуються й українців. Згідно з ними, іноземці, які володіють польською мовою на рівні С1, мають можливість претендувати на бюджетні місця в державних університетах Польщі.

Безкоштовне навчання в Польщі: нові можливості

Це прекрасний шанс для молодих людей, які планують отримати вищу освіту в Польщі, замислитись і примусити себе попрацювати. Адже, щоб навчатися в польських вузах, все одно доведеться вивчити польську мову. То чому б не докласти зусиль і вивчити її на рівень С1, щоб мати можливість здобути вищу освіту в Польщі в державному вузі безкоштовно?! Адже це дозволить заощадити значну частину коштів.

Як «ОсвітаПоль» посприяє цьому?

«ОсвітаПоль» має програму з вивчення польської мови, яка зарекомендувала себе та показала гарні результати, високу ефективність й прекрасні знання учнів.

Для абітурієнтів пропонуються наступні форми навчання:

Стаціонарні курси з вивчення польської мови у школах «ОсвітиПоль», що знаходяться у найбільших містах України: Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кривий ріг, Кропивницький, Одеса, Харків, Херсон. Професійні фахівці польської мови на курсах допоможуть вам оволодіти рівнями від 0 до В2.
Індивідуальні курси по Skype з дипломованими педагогами, носіями мови. On-line курси мають значно ліпший ефект, більш високу віддачу, до того ж цілком прийнятну вартість – від 5 євро за годину. З ними є можливість оволодіти мовними рівнями від 0 до С1.
Співпраця з фаховими викладачами, які мають високі компетенції, забезпечує бажаний результат навчання – отримання сертифікату, що підтверджує рівень С1. Осягнути цей рівень реально за 12-15 місяців, наполегливо займаючись з дипломованими викладачами.

Чтайте також:  ЄС вдруге попередив Україну через спроби зруйнувати реформи у Міністерстві освіти

В Україні, на жаль, лиш декілька викладачів можуть підготувати учня до отримання такого сертифікату, особливо на граматичному рівні. Тому стаціонарні та on-line курси з носіями мови від «ОсвітаПоль» – оптимальний варіант і впевненість у результаті!


Повернутись вверх