facebook

В українських школах майже 72 тисячі вчителів пенсійного віку — Шкарлет

В українських школах майже 72 тисячі вчителів пенсійного віку — Шкарлет

В українських школах працюють 72 тисячі вчителів пенсійного віку.
Про це міністр освіти і науки Сергій Шкарлет заявив в інтерв’ю виданню “Главком”, передає Укрінформ.

Відповідаючи на запитання, скільки в Україні вчителів пенсійного віку, глава МОН сказав: “Пенсіонерів – 72 тисячі”.

За словами Шкарлета, досвід учителів старшого віку треба поважати, адже у деяких питаннях щодо навчального процесу вони можуть бути компетентнішими за молодших колег.

Водночас міністр зауважив, що заміну вчителям пенсійного віку “звичайно, потрібно шукати”. Він розповів, що до цього процесу залучені педагогічні заклади вищої освіти, класичні університети.

“Нині ми змінюємо концепцію побудови нової школи. Сьогодні в процесі реформування системи освіти і появи Нової української школи з’явилися заклади вищої освіти, які є інструментом і базовими установами для підготовки таких нових учителів з новими компетенціями, спроможними формувати нові підходи, зокрема, й інтерактивні. Саме для цього працює науковий парк “Наукоград – Харків”. В середині серпня з’явиться приміщення для технопарку в Пущі-Водиці, який запускатимемо в роботу”, – сказав Шкарлет.

Як повідомлялося, в Україні зареєстровано 36 наукових парків, засновниками яких є бюджетні установи (заклади вищої освіти, наукові установи та державні підприємства). Активно функціонує 28 наукових парків. Серед основних функцій парків – залучення студентів, випускників, аспірантів, науковців та працівників закладів вищої освіти та/або наукових установ до розроблення і виконання проєктів наукового парку.

Чтайте також:  На Тернопільщині з батьків збирали гроші, щоб оплатити комунальні послуги школи

Джерело.


Повернутись вверх