facebook

Міністерство освіти оприлюднило список наукової літератури: за якими програмами навчатимуться школярі

Міністерство освіти оприлюднило список наукової літератури: за якими програмами навчатимуться школярі

Оприлюднено список навчальної літератури для школярів у 2021/22 навчальному році

Департамент освіти та науки надав переліки навчальної літератури та навчальні програми, рекомендовані для використання навчальними закладами у 2021/22 навчальному році.

Для того, щоб упорядкувати літературу, потрібної для використання у навчальних закладах, Міністерство освіти і науки України надасть списки навчальної літератури та навчальні програми, рекомендовані Міністерством освіти і науки України для використання у навчальному процесі навчальних організацій у 2021 році.

Вони були вказані у відповідному листі Міністерства освіти і науки, яке також було надіслано на адреси місцевих органів управління освітою та до середніх та дошкільних організацій.

Рекомендований перелік включає, зокрема, списки викладацької літератури та навчальні програми для дошкільних, початкових, базових та середніх шкіл, а також списки літератури для учнів мов національних меншин та учнів з особливими освітніми потребами.

Міністерство освіти визнає, що списки рекомендованої літератури та програм доповнюються з новими назвами та оновлюються, щоб відображати дійсність штампів, передбачених для літератури та навчальних програм.

В результаті розгляду відповідних предметних (галузевих) експертних комісій переліки навчальної літератури та навчальні програми для використання у навчальному процесі навчальних організацій, рекомендовані Міністерством освіти і науки України, постійно поповнюються новими назвами, оновлені з урахуванням часу дії тарифів наданих навчальній літературі та навчальним програмам Міністерством освіти і науки України, та доступні в Інтернеті.

Чтайте також:  На Рівненщині вчитель танців розбещував 10-річну дівчинку

Джерело.


Повернутись вверх