facebook

Локдаун з 4 вересня? Головний санлікар розповів, чи запровадять жорсткий карантин восени

Локдаун з 4 вересня? Головний санлікар розповів, чи запровадять жорсткий карантин восени


Він спростував інформацію про посилення обмежень

В Україні поки не планують повертати жорсткі карантинні обмеження. За словами головного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, локдаун хочуть відтягнути на максимально віддалений термін.

Про це повідомив санлікар в інтерв’ю Радіо Свобода.

“Стосовно чергового локдауну ми використовуємо і будемо продовжувати використовувати адаптивний карантин. Адаптивний карантин – це складний механізм. Але він полягає в тому, що на рівні кожної області ми можемо відстежувати надчутливі показники, відповідно до них впроваджувати протиепідеміологічні заходи. Ми зараз хочемо відтягнути такий локдаун на максимально віддалений термін”, – наголосив Кузін.

За словами політика, наприкінці осені і на початку зими більшість країн посилюють карантинні обмеження. Крім того, Ігор Кузін спростував інформацію щодо нібито запровадження чергового локдауну з 4 вересня.

Ні, це не правда. Тому що зараз немає підстав говорити про погіршення ситуації. Є регіони, в яких ми дійсно спостерігаємо погіршення епідеміологічної ситуації… Однак казати про те, що з 4-го або з 5-го вересня буде погіршення епідемічної ситуації або буде запроваджений локдаун, такої інформації зараз немає”, – заявив головний санлікар.

Що відомо про коронавірус у світі

  • Всесвітня організація охорони здоров’я до кінця вересня закликала ввести мораторій на введення бустерної дози вакцини проти COVID – 19 через несправедливий розподіл вакцин у світі.
  • Вчені з Британії довели, що у людей, які отримали дві дози вакцини, в три рази знижується ризик захворіти COVID-19.
Чтайте також:  Вагітну вчительку заарештували за сексуальні стосунки з 15-річним учнем

Джерело.


Повернутись вверх