facebook

В Україні стався пік попиту на одну з професій без вищої освіти: платять 35 тис. на місяць

В Україні стався пік попиту на таксистів: їм пропонують зарплати в розмірі 15-35 тис. грн. Дохід залежить від наявності власної машини і водійських навичок фахівця.

Як розповіла OBOZREVATEL Олена Кірільєвніна, керівниця відділу по роботі з партнерами Jooble, останні місяці роботодавці шукають претендентів на ринку праці особливо активно. Найбільш піковим періодом стали місяці з березня по червень.

Серед найпоширеніших вимог роботодавців для водіїв таксі: наявність водійського посвідчення (категорії “В”), вік від 22-23 років, досвід водіння від 2-х років (на території міста роботи), ввічливість і охайність, знання і виконання правил дорожнього руху, а також наявність смартфону.

“Робота водіїв таксі на своєму і не своєму авто дуже відрізняється за заробітком. Дедалі більше водіїв таксі, пропрацювавши на автомобілі компанії, купують свої авто і змінюють сервіс таксі в гонитві за кращими умовами роботи. У сервісів ситуація важка – потрібно балансувати між хорошими умовами для водіїв і для пасажирів”, – говорить фахівчиня.

Найбільше вакансій від роботодавців на цю роботу в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, і Львові. Самі сервіси таксі беруть за своє посередництво від 5 до 30%.

 

Чтайте також:  В уряді пояснили, як працюватимуть школи в червоній зоні

Джерело.


Повернутись вверх