facebook

Суд покарав вчительку на Львівщині, яка погрожувала учневі ножем

Суд покарав вчительку на Львівщині, яка погрожувала учневі ножем

Вчителька Солонківської школи Надія Волощук змусила семикласника з’їсти паперовий літачок, а потім погрожувала йому ножем. Після публічного розголосу її звільнили з роботи та визнали винною у суді.

Джерело:Zaxid.net

Суд покарав за булінг вчительку Солонківської школи Надію Волощук, яка принижувала учнів та погрожувала семикласнику ножем. Зокрема, її оштрафували, а у школа – звільнили з роботи.

Відомо, що 60-річна Надія Волощук працювала вчителькою інформатики у школі села Солонка. У травні 2021 року батьки та учні розповіли про знущання від вчительки.

Так, Надія Волощук змусила учня 7 класу з’їсти паперовий літачок, а також показувала ніж та погрожувала, що хлопець “буде писати кров’ю”, оскільки він забув ручку. Батьки також розповіли, що це не перший випадок приниження учнів.

Водночас сама вчителька свій вчинок назвала жартом, а поведінку пояснила некерованістю класу. За булінг у школі Надію Волощук звільнили з роботи.

А Пустомитівський райсуд Львівщини, який розглядав цю справу, визнав її винною у булінгу та оштрафував на 850 гривень.

До слова, ще з однієї львівської школи звільнили вчительку початкових класів Ірину Федишин, яку батьки звинувачували у булінгу над дітьми. Вона словесно ображала дітей та била їх за шафою, щоб ніхто не бачив.

Чтайте також:  Вигнали з трьох маршруток: у Мелітополі відмовилися везти школярку, вимагаючи COVID-довідку

Джерело.


Повернутись вверх