facebook

Асистентка вчителя погрожувала відрізати геніталії учню з інвалідністю: відео та деталі скандалу

Асистентка вчителя погрожувала відрізати геніталії учню з інвалідністю: відео та деталі скандалу

У школі Вінниці асистентка вчителя словесно ображала 12-річного учня з інклюзією. Шокуюче відео, на якому педагогиня погрожує дитині відрізати геніталії, зафіксувала камера спостереження у класі.

Джерело:33 канал

І це при тому, що 12-річний Максим — єдина дитина на всю школу із синдромом Дауна. За ним протягом трьох років наглядає асистентка вчителя.

Чому в класі встановили камеру спостереження? Нещодавно батьки запідозрили неадекватність асистенки вчительки у школі. Тому вирішили встановили камери у одному із класів.

І побачене у відео шокувало їх – асистентка, яку звати Ольга, погрожувала 12-річному Максиму відрізати геніталії. “Я відріжу твою пі**ку” – кричала вона у класі до дитини.

Асистентка вчителя погрожувала учневі з інвалідністю: відео

Батьки розповідають, що вже не раз просили у школі застосувати міри до асистентки, а натомість адміністрація закладу карала лише класного керівника.

Після побаченого, в мене відібрало мову.. Бо невже така поведінка можлива? Декілька років ми робили зауваження і скаржились на цю жінку. Та зараз — це верх нахабства. З моєї дитини жорстоко познущалися… Разом із цим відео я зверталась в поліцію, але відповіді не було,– відповіла мама хлопчика з інвалідністю.

Чтайте також:  Школярі тролять вчительку піснею про Бандеру: жінка відмовляється виходити на роботу (відео)

Що кажуть у школі
Директор школи заявив, що шокований ситуацією, і наразі вирішує питання про звільнення асистентки.

“Проте після скандалу педагогиня сама пішла на лікарняний. І тепер знайти її просто неможливо – вона навіть змінила номер телефону”, – кажуть у школі.

До слова, кілька тижнів тому у київській школі №58 спалахнув скандал – оприлюднили відео, на якому вчителька б’є учня з аутизмом. В адміністрації навчального закладу прокоментували інцидент.

Джерело.


Повернутись вверх