facebook

Уряд затвердив програму національно-патріотичного виховання

Уряд затвердив програму національно-патріотичного виховання

Інформує Всеосвіта.

За словами міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта, національно-патріотичне виховання – це один з головних векторів українського суспільства.

Кабінет міністрів затвердив першу в Україні цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання на період до 2025 року. Програма має на меті сприяти удосконаленню та розвитку цілісної загальнодержавної політики національно-патріотичного виховання. Це можна досягти лише завдяки формуванню та утвердженню української громадянської ідентичності.

Про це розповів міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт:

Національно-патріотичне виховання – це один з головних векторів Мінмолодьспорту та взагалі всього українського суспільства. Я дуже радий, що ми вперше затвердили такий важливий документ та створимо умови для формування української громадянської ідентичності.

Програма реалізовуватиметься у чотири кроки:

  • формування української громадянської ідентичності – здійснення заходів, спрямованих на впровадження та утвердження суспільно-державних (національних) цінностей, розвитку громадянської ідентичності населення України;
  • військово-патріотичне виховання – здійснення заходів, спрямованих на формування у громадян готовності до захисту України, громадського сприяння безпеці та обороні України та підвищення престижу військової й спеціальної державної служби;
  • формування науково-методологічних і методичних засад національно-патріотичного виховання – здійснення заходів, спрямованих на розвиток цілісної загальнодержавної політики національно-патріотичного виховання;
  • підтримка та співпраця органів державної влади та органів місцевого самоврядування з інститутами громадянського суспільства щодо національно-патріотичного виховання.
Чтайте також:  В уряді назвали ціну газу для освітніх установ

Також Програма формує єдиний курс для всіх центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадськості у сфері національно-патріотичного виховання.

Джерело.


Повернутись вверх