facebook

Зеленський хоче 4 тисячі доларів, – Шкарлет про зарплати педагогів Президентського університету

Зеленський хоче 4 тисячі доларів, – Шкарлет про зарплати педагогів Президентського університету

Володимир Зеленський хоче, щоб для викладачів майбутнього президентського університету зарплата стартувала з 4 тисяч доларів або євро. Такі суми отримуватимуть найкращі педагоги серед найпрофесійніших.

Джерело:”Радіо Свобода”

Про зарплату для викладачів президентського університету розповів міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. Він зазначив, що таку суму хочуть передбачити хоча б для найкращих педагогів.

Зарплата для викладачів президентського вишу
Сергій Шкарлет зауважив: перш ніж говорити про суми зарплат, варто написати концепцію. Втім, обмовився: у президента хочуть, щоб зарплати сягала 4 тисяч доларів або євро.

Дайте спочатку концепцію напишемо. Тому що вже одне речення було озвучене про зарплату. Але коли з президентом говорили, то він сказав, що ми хоча би для найкращих маємо виконати ту зарплату в ті 4 тисячі, хоча би стартувати з цього,
– наголосив Шкарлет.

Зауважимо. Під поняттям “одне речення” Сергій Шкарлет вочевидь має передвиборчу обіцянку Володимира Зеленського. Він зазначав, що “4 тисячі доларів у місяць зарплата учителю – це абсолютно не є фантастика”.
Раніше Сергій Шкарлет зазначав, що на створення президентського вишу необхідно витратити понад 7 мільярдів гривень.

Президентський університет в Україні: коротко
Володимир Зеленський анонсував в Україні відкриття президентського університету. За словами глави держави, виш значно відрізнятися від українських університетів, які подекуди є застарілими.
Зеленський вже підписав відповідний указ про створення вишу.
У програму президентського університету заклали такі напрямки: інформаційні технології, кібербезпека, нанотехнології, аерокосмічні технології і міжнародні комунікації.
Навчання для найкращих студентів буде безкоштовним, але за особливої умови – працювати після його закінчення треба в Україні.
Зеленський заявляв, що в новому університеті будуть сучасні лабораторії, кібер- і біохімічні центри.
Перший навчальний рік у цьому закладі почнеться вже 1 жовтня 2023 року.

Чтайте також:  В Україні стартував освітній проект від Huawei: чим він корисний студентам

Джерело.


Повернутись вверх