facebook

Чотирьом випускникам з Тернопільщини анулювали результати ЗНО: що сталося?

Чотирьом випускникам з Тернопільщини анулювали результати ЗНО: що сталося?

Цього року ЗНО з математики на Тернопільщині, яке відбулося в п’ятницю, 28 травня, не минуло без сумних наслідків та порушень. Зокрема, вчора ми повідомляли, що під час ЗНО в ЗОШ №1 м.Зборів на Тернопільщині просто на робочому місці помер директор. Попередній висновок причин смерті – інфаркт міокарда.

Крім того, не обійшлося і без порушень, які коштували учням результату незалежного оцінювання. Поліція охорони патрулювала в усіх 45 пунктах, де по всій області проводилося ЗНО з математики. Вони не лише контролювали порядок, але і перевіряли учнів на наявність заборонених пристроїв та “шпаргалок”.

Четверо випускників вирішили пронести з собою мобільні телефони та скористатися ними під час ЗНО, що категорично заборонено правилами. Такий вчинок коштував їм не лише усного зауваження, але вони були вимушні покинути пункт здачі ЗНО, до того ж, з повним анулюванням результату роботи, що суттєво ускладнить їм у майбутньому вступ до бажаних навчальних закладів.
Поліція закликає учнів, які здаватимуть ЗНО, не намагатися хитрувати таким чином, щоб не ризикувати взагалі втратити нагоду пройти зовнішнє незалежне оцінювання з певного предмету.

Джерело.


Повернутись вверх