facebook

Школи та дитсадки можуть опинитися під прицілом камер: українські батьки стурбовані

Школи та дитсадки можуть опинитися під прицілом камер: українські батьки стурбовані

Українка запропонувала поставити камери відеоспостереження в школах і дитсадках

На сайті президента України, яким зараз виступає Володимир Зеленський, щодня з’являється безліч петицій, пов’язаних з тими чи іншими проблемами в державі.

Зараз же автором-ініціатором виступила Лисенко Яна Володимирівна. Її пропозиція була опублікований на сайті 21 травня 2021 року і стосується воно встановлення відеокамер у всіх українських дитячих садках і школах. Жінка впевнена, що більшість батьків бажає знати, як вихователі ставляться до малюків, і що відбувається в дитячому садку.

Найімовірніше, це пов’язано з одиничними скандалами, які спливають завдяки відео з камер спостереження, де дорослі люди знущаються і навіть б’ють маленьких дітей. Подібні ситуації, за її словами, відбуваються і в школі. Тому хочеться, щоб і школярі, і вчителі знали і розуміли, що їх бачать, щоб фільтрувати свої вчинки і слова.

“Впевнена що багато батьків хочуть бачити, що відбувається в дитячому садку, як вихователі ставляться до дітей. Так само багато ситуацій відбувається в школі. Хотілося б щоб і вчителі, і діти розуміли, що їх бачать. Впевнена вони будуть фільтрувати, що говорять і що роблять. Це піде на користь кожному”, – написала Яна Лисенко в тексті петиції.

Чтайте також:  Майже половина першокласників не розуміють почутого українською мовою. Вражаючі результати дослідження

Джерело.


Повернутись вверх