facebook

Офіційно: випускники з ТОТ вступатимуть до українських вишів без ЗНО — Зеленський підписав закон

Президент України Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей» № 744-ІХ, який Верховна Рада ухвалила третього липня 2020 року, – пишеться в офіційному інтернет-представниці Володимира Зеленського.

 

Внесення змін до законодавства про вищу освіту ініціював Глава держави.

Ми боремося за молодь на тимчасово окупованих територіях, за їхній розум і талант. Тому потрібно максимально заохочувати таких випускників переїжджати на підконтрольну Україні територію, вступати в наші заклади освіти, навчатися в українській системі освіти, – сказав Володимир Зеленський.

Закон розширює права вступу до закладів вищої освіти абітурієнтів з тимчасово окупованих територій Криму, Донбасу та населених пунктів, що перебувають на лінії зіткнення. Зокрема, вони зможуть вступити до будь-якого закладу вищої освіти за квотою, розмір якої визначає Міністерство освіти і науки України.

Для зазначеної категорії абітурієнтів вступ відбуватиметься за результатами вступних іспитів або на основі ЗНО – за власним вибором.

Закон набирає чинності 10 липня 2020 року.

Чтайте також:  Студенти України більше не отримуватимуть «червоні дипломи»

Джерело.


Повернутись вверх