facebook

Школярі вчитимуться за новими правилами: які зміни підготувало Міносвіти

Школярі вчитимуться за новими правилами: які зміни підготувало Міносвіти

Українських учнів чекають зміни у навчальній програмі.

“Всеукраїнська школа онлайн” модернізувала свої інструменти для дистанційного та змішаного навчання, повідомляє Міністерство освіти і науки України у Facebook.

Учні тепер мають доступ до вдосконалених відеоуроків, тестів та самостійних матеріалів з 18 основних предметів, серед яких українська мова, математика, фізика, хімія, англійська та історія України. За минулий рік над поліпшенням контенту працювали понад 120 фахівців. Як результат, створено 884 нових відеоуроки, а також оновлено 326 наявних.
Нові курси:

  • Кримськотатарська мова (інтегрований курс для 5-6 класів)
  • Мовно-літературна галузь (українська та зарубіжна література для 5-6 класів)
  • Основи здоров’я (7-9 класи)
  • Громадянська освіта (10 клас)
  • Технології (7-9 класи)
  • Українська і зарубіжна література (7-8 класи)
  • Соціальна і здоров’язбережувальна галузь (основи здоров’я для 5-6 класів)

Для залучення учнів впроваджено нові 3D-сцени та цифрові матеріали, а понад 1000 відеоуроків тепер супроводжуються звукоописами для дітей із порушенням зору.З’явилися нові тести для виявлення освітніх втрат, що допомагають учням отримати автоматичні рекомендації для покращення результатів, а вчителям надають детальні звіти. Інтерфейс платформи адаптований до вимог НМТ, щоб полегшити підготовку учнів до зовнішнього тестування.З наступного навчального року набудуть чинності зміни до Типової освітньої програми для 5-9 класів, затверджені МОН України. Вони передбачають створення резерву годин, який педрада зможе перерозподіляти між предметами. Додаткове фінансування збільшеного навантаження забезпечуватиметься з державного бюджету.Також Міністерство визначило територіальні громади за рівнем безпеки для освітніх закладів. Найбільш небезпечними визнані громади Сумської, Харківської, Луганської, Донецької та інших областей, що постраждали від війни.

Чтайте також:  Школи під загрозою зникнення: як нові вимоги вплинуть на середню освіту в Україні

Джерело.


Повернутись вверх