facebook

Якщо раніше все робилось “для галочки”, то тепер – “для фоточки”

Якщо раніше все робилось “для галочки”, то тепер – “для фоточки

Автор: Віктор Громовий, український педагог, освітній експерт, публіцист, шеф-редактор порталу “Освітня політика”

Якщо раніше все робилось “для галочки”, то тепер – “для фоточки”.

Данило Березюк

Роботу вчителя перетворили в аніматорство. Якщо раніше головним завданням педагога було забезпечити процес набуття учнями нових знань, то тепер він має думати, яким чином розважити і дітей, і батьків, і “високе” керівництво. 

З часів заборони використання червоної ручки, появи активної “пропаганди” боротьби з булінгом та створення груп у соцмережах типу “Батьки SOS” ситуація стала діаметрально протилежною. Тепер педагог має лише одне право – догоджати учням та їхнім батькам. Якщо цього не робити, то активна “яжемать” звернеться до “найсправедливішого високого” керівництва і “поганий” учитель ПОКАЗОВО дістане на горіхи і ще буде змушений публічно вибачатися перед 15-річним “малючком”. Завіса…

 

У що перетворилися педради? Якщо раніше це була подія під час якої легалізовувалися рішення, які приймалися керівництвом школи, то тепер це суцільна шоу-програма, яка супроводжується співами, танцями та квізом (бо вікторина – це відстій). От дивишся на фотографії з такого дійства і розумієш, що бракує тільки дофотошопити вчителям червоні носи, щоб остаточно перетворити їх у клоунів. Звичайно, що для абсолютної більшості педагогів брати участь у таких виставах – це приниження“.

Чтайте також:  "За виконання службових обов'язків платять зарплату!" Лікарчук висміяв грамоти для вчителів в Україні

Вчора й сьогодні поширюю пости нашої молоді. Бо на них уся надія на реальні зміни.

Данило Березюк не є вчителем і ніколи в освіті не працював, але уважно спостерігає за псевдореформаторською вакханалією.

От такий погляд збоку і поради стороннього.

Джерело.


Повернутись вверх