facebook

Три найпоширеніші проблеми, які виникають у школярів на початку навчального року

Три найпоширеніші проблеми, які виникають у школярів на початку навчального року

У більшості школярів виникають ті чи інші проблеми напередодні повернення до школи після тривалих канікул. Зокрема, перехід від літнього розкладу та розпорядку дня до шкільного, складнощі з навчанням, а також страх перед зустріччю з однокласниками.

Школярі можуть відчувати тривогу, зміну настрою та інші фізичні симптоми, передає Нuffpost. Батькам варто звернути увагу на поведінку дітей та поговорити з ними про їхні почуття, якщо вони мають хвилювання щодо перебування у школі. Крім того, фахівці радять дорослим поділитися випадками із свого життя, через які вони нервували та те, як вони змогли з цим справитися.

Новий розклад

Хлопчикам та дівчаткам важко повернутися до розкладу у школі, що призводить до сонливості та складнощів з регуляцією своїх емоцій або поведінки. Фахівці радять розпочати підготовку за тиждень або два до старту уроків. Крім того, зі школярами також варто поговорити про очікування на навчальний рік.

Соціальні проблеми

Значна кількість школярів хвилюється, що з них будуть знущатись щодо їхньої невідповідності. Особливо це стосується дітей, які переходять у новий заклад освіти або до наступного етапу навчання. Батьками це може здатися незначними проблемами, але для хлопців та дівчат це може бути певними стресовими факторами.

Чтайте також:  Обов'язкові предмети у школах зменшать вдвічі: анонсували масштабну реформу

Зокрема, підлітки можуть звертати увагу на свій одяг та хвилюватися щодо цькування. Фахівці радять поговорити зі школярами щодо виникнення подібних ситуацій та запропонувати шляхи їх вирішення.

Проблеми у навчанні

Вивчення нового матеріалу або виконання шкільних завдань може викликати стрес у багатьох учнів. Батькам варто звернути увагу на емоційні проблеми, з якими стикаються їхні діти та знайти найкращий спосіб вирішення. Якщо ж ситуації стають критичними, то необхідно звернутися до відповідних фахівців.

Джерело.


Повернутись вверх