Ця проста хитрість миттєво навчить твоїх дітей множенню! Канікули не зіпсовані
Все більше батьків скаржаться на те, що система освіти стає гіршою, вчителі не зацікавлені в знаннях дітей, а в учнів немає стимулу вчитися. Але проблема зовсім не в цих речах, а в тому, що в сучасному світі діти розучилися думати. Адже вони знають, що досить знайти відповідь на питання в Інтернеті. Математика – це не тільки один з предметів, за яким потрібна гарна оцінка в табелі. Вона вчить мислити.
На кожному зошиті ззаду є приклади множення, але вони несуть багато зайвої інформації, яка тільки заб’є голову. Ця методика куди цікавіша й ефективніша!
Як швидко вивчити таблицю множення
Як ми вже говорили, ті приклади, які зображені на зворотному боці зошита, – це просто шпаргалка. Справжня таблиця множення була зображена на радянських зошитах. Вона ще відома як таблиця Піфагора.
Вона дуже корисна, адже не містить ніякої зайвої інформації. Тільки цифри. Це її головний козир.
Ще одна важлива перевага таблиці Піфагора – вона змушує дітей думати логічно. Коли дитина на неї дивиться, вона починає аналізувати. Таблиця має збоку і зверху одні й ті ж цифри. У цьому зашифровано головне правило множення: від перестановки множників добуток не змінюється.
Але і на цьому плюси таблиці не закінчуються. Якщо ткнути пальцем на будь-яке число і провести прямокутник від нього до лівої й верхньої частини таблиці, то кількість клітинок в прямокутнику дорівнюватиме цьому числу. Для дитини відразу два бонуси: поліпшення логічного мислення і кумедна гра.
Це не означає, що звичайні приклади множення шкідливі і їх треба прибрати з очей геть. Просто вони не несуть ніякого сенсу, крім як бути шпаргалкою на контрольній. Можеш для порівняння показати дитині, що таблиця Піфагора дає такі ж результати, але з нею ще можна пограти.
Множення не обов’язково вчити по таблиці Піфагора, можна використовувати для цього звичайні рахункові палички. Головна мета – дитина повинна зрозуміти сам принцип і тоді зможе множити будь-які числа.
Ну і звичайно ж, не треба примушувати дитину зубрити та витрачати весь свій вільний час на навчання. Треба зацікавити її. А головне – зрозуміти самому, що це потрібно не тільки для успішності в школі, але і для розвитку малюка. Адже гарне логічне мислення в житті дуже важливо.